Umenie a(lebo) gýč

Interdrought2020.com Umenie a(lebo) gýč Image
Trávit čas knihou Umenie a(lebo) gýč! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Umenie a(lebo) gýč a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Určite ste sa už aj vy niekedy spýtali: Je toto ešte umenie? Alebo je to už gýč? Kniha Umenie a(lebo) gýč sa originálnym a zábavným spôsobom zaoberá problémom, čo je vlastne gýč, a na množstve príkladov z oblasti maliarstva, sochárstva i architektúry skúma, ako umelci využívajú rozličné prvky gýča - raz priamo, inokedy výsmešne.Kniha je ideálnym sprievodcom na cestách za umeleckými zážitkami.

NÁZEV SOUBORU: Umenie a(lebo) gýč.pdf

AUTOR: Gabriele Thullerová

ISBN: 8055115924

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Humorista Samo Trnka vo svojej diplomovke spomína dielo Umenie a gýč od Tomáša Kulku. Vraj je ťažké spraviť negýčový obraz malého mačiatka a rovnako je ťažké urobiť gýčový obraz obyčajnej stoličky. Prečo? Lebo mačiatko je milé a mláďatá nás lákajú, čo sú charakteristiky, s ktorými pracuje aj gýč.

Sprievodca umením, v ktorom na množstve príkladov z maliarstva, sochárstva a architektúry čitateľ rozlišuje skutočné umenie a gýč.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY