Autoatlas Českej a Slovenskej republiky

Interdrought2020.com Autoatlas Českej a Slovenskej republiky Image
Hledáte knihu Autoatlas Českej a Slovenskej republiky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autoatlas Českej a Slovenskej republikyje vydaný spolu s Kartografiou, a.s., Praha ako prvé spoločné najpodrobnejšie a najkomplexnejšie dielo slovenskej a českej kartografie pre motoristov. Obsahuje okrem podrobnej automapy Českej republiky a Slovenskej republiky 1:100 000 aj automapu Európy 1:5 mil., výrezy 8 máp stredov miest Českej republiky, výrezy 23 máp stredov miest Slovenskej republiky, praktické a užitočné informácie pre motoristov. Poskytuje veľmi podrobne a úplne stav cestnej siete a osídlenia s prírodnými a kultúrnymi zaujímavosťami. Súčasťou autoatlasu je podrobný register sídiel s vyše 30 000 heslami.  Mierka autoatlasu je 1:100 000.

NÁZEV SOUBORU: Autoatlas Českej a Slovenskej republiky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 8,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

a vzniku Českej republiky a Slovenskej republiky. Predstavitelia oboch krajín proklamovali snahu o demokraticky riadený štát, ktorý má ambíciu zapojiť sa do európskych štruktúr. Táto ambícia bola bezpodmiečne spojená s existenciou a fungovaním územnej samosprávy ako integrálnej súčasti zreformovanej podoby verejnej správy.

Federálne zhromaždenie Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky sa uznieslo na tomto ústavnom zákone: Čl. 1 (1) V referende sa môžu predložiť občanom Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky na rozhodnutie zásadné otázky formy štátoprávneho usporiadania Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY