Co má klokan ve vaku

Interdrought2020.com Co má klokan ve vaku Image
Trávit čas knihou Co má klokan ve vaku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Co má klokan ve vaku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poznej zvířecí rodiče!Když se lidem narodí miminko, věnují mu všechnu svou lásku, pozornost a péči. Stará se maminka, tatínek, prarodiče i sourozenci. Jak to ale chodí ve světě zvířat? Jsou zvířata také starostliví rodiče? Divili byste se, jak je rodičovství ve zvířecí říši rozmanité. Najdete rodiče, kteří se na výchově podílejí rovným dílem a svým drobátkům vštěpují vše, co budou v životě potřebovat. V jiných rodinách má výchovu na starosti maminka, která to však zvládá levou zadní. Najdete i takové rodiče, kteří se o své mladé nestarají, buď to nechají na druhých, nebo na pospas osudu. Vydej se s námi na cestu přírodou a poznej rozličné zvířecí rodiny a jejich přístupy k výchově. Uvidíš, že ve všech případech to má příroda moc chytře vymyšlené.

NÁZEV SOUBORU: Co má klokan ve vaku.pdf

AUTOR: Pavla Hanáčková

ISBN: 9788000051079

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Co má klokan ve vaku aneb jak zvířata vychovávají svá mláďata DAO LINH, HANÁČKOVÁ PAVLA. Není skladem. Cena s DPH 179 K ...

Co má klokan ve vaku. Pavla Hanáčková. Když se lidem narodí miminko, věnují mu všechnu svou lásku, pozornost a péči. Jak to ale chodí ve světě zvířat?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY