Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009

Interdrought2020.com Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 Image
Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Valouch. Přečtěte si s námi knihu Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 na interdrought2020.com
Publikace přináší kompletní přehled o problematice daně z příjmů fyzických osob, a to jak z hlediska zaměstnanců, podnikatelů, tak i soukromých fyzických osob, které investují své osobní finanční prostředky či pronajímají nemovitosti. Autor poradí legální základní tipy a techniky zdanění příjmů těchto osob s cílem minimalizace daně fyzických osob v roce 2009. Kniha je doplněna vyplněným vzorovým daňovým přiznáním fyzické osoby dosahující všech popisovaných druhů příjmů.Publikace bude praktickou pomůckou pro fyzické osoby – podnikatele i nepodnikatele, studenty ekonomických vysokých a středních škol, daňové a finanční poradce, pracovníky ekonomických a účetních oddělení společností i finančních úřadů.

NÁZEV SOUBORU: Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009.pdf

AUTOR: Petr Valouch

ISBN: 9788024733326

VELIKOST SOUBORU: 7,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Za rok 2019 podávají daňové přiznání nejen živnostníci, podnikatelé či umělci a další osoby samostatně výdělečně činné, ale často také zaměstnanci. Naše interaktivní formuláře umí daně vypočítat za vás a usnadní tak práci. Sankce za opožděné podání daňového přiznání a sankce za pozdní úhradu daně jsou kvůli epidemii prominuty do 1. července 2020.

kniha (manuál) Daňové tipy (a triky) pro fyzické osoby 2009 - jak ušetřit na dani z příjmů (Valouch Petr) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY