Život po životě

Interdrought2020.com Život po životě Image
Trávit čas knihou Život po životě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Život po životě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence, kdežto materialisté vycházejí z představy zející nicoty. Důkazy, jež by vyřešily nejspornější otázky lidské existence, však zatím nikdo nepředložil. Zvláštnímu zájmu se proto těší prožitky blízké smrti (NDE). Právě ty Raymond Moody intenzivně zkoumal a dokázal popsat charakteristické znaky, jež je provázejí. Jeho knihy se ihned po vydání v USA staly světovými bestsellery. Autor v nich shrnul vzpomínky těch, kteří přežili klinickou smrt, a došel k pozoruhodnému zjištění – vjemy při umírání bývají shodné a vesměs naznačují možnost jakési další cesty. Lze tato překvapivě přesvědčivá svědectví brát za doklad, že věřící právem očekávají přechod „na onen svět“? Raymond Moody nikomu nepředkládá hotové závěry, ale jeho strhující knihy otvírají prostor lidské naději.

NÁZEV SOUBORU: Život po životě.pdf

AUTOR: Raymond A. Moody

ISBN: 9788024227139

VELIKOST SOUBORU: 3,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Život po životě: co dnes dělá Bohuslav Sobotka? 1 (20%) 1 hlasování . Diskuze. Vstoupit do diskuze. Související články. Uhelná elektrárna Datteln bude také hodně špinavá. Emise neklesnou. Rok s nohou na krku. Babiš zpožďuje klíčovou zakázku Aera Vodochody.

ŽIVOT PO ŽIVOTĚ - tři důkazy. Unsubscribe from GoschaTV1? Subscribed Unsubscribe. Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Need to report the video? Sign in to ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY