Dějiny českých médií

Interdrought2020.com Dějiny českých médií Image
Trávit čas knihou Dějiny českých médií! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dějiny českých médií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha vám přináší základní chronologicky řazený vhled do vývoje českých médií na pozadí obecně charakterizovaného historického kontextu ve světě a v českých zemích. Zachycuje sociální pozadí vývoje tisku, vysílání a síťových médií a hlavní technologické změny, které se na vývoji médií podílely. Připomíná významné osobnosti, jež jsou s médii a jejich působením neodmyslitelně spjaty. Publikace je určena zejména studentům vysokých a vyšších odborných škol a učitelům mediální výchovy, dějepisu a české literatury a všem, kteří chtějí nebo potřebují zvýšit svou znalost masových médií a povědomí o jejich historickém vývoji.

NÁZEV SOUBORU: Dějiny českých médií.pdf

AUTOR: Barbara Köpplová

ISBN: 9788024730288

VELIKOST SOUBORU: 8,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dějiny médií ve 20. století v Českých zemích. Skočit na navigaci Skočit na ... Média v Českých zemích prošla výrazným procesem změn. Jejich podoba byla ovlivněna pádem monarchie a první světovou válkou, následoval zrod demokratické republiky, avšak záhy přišla druhá světová válka a nedlouho po ní upadla země do ...

BEDNAŘÍK, Petr, Jan JIRÁK a Barbara KÖPPLOVÁ. Dějiny českých médií : od počátku do současnosti.Vyd. 1. Praha: Grada, 2011. 439 s. ISBN 9788024730288.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY