Dějiny českých médií

Interdrought2020.com Dějiny českých médií Image
Hledáte knihu Dějiny českých médií? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Barbara Köpplová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha vám přináší základní chronologicky řazený vhled do vývoje českých médií na pozadí obecně charakterizovaného historického kontextu ve světě a v českých zemích. Zachycuje sociální pozadí vývoje tisku, vysílání a síťových médií a hlavní technologické změny, které se na vývoji médií podílely. Připomíná významné osobnosti, jež jsou s médii a jejich působením neodmyslitelně spjaty. Publikace je určena zejména studentům vysokých a vyšších odborných škol a učitelům mediální výchovy, dějepisu a české literatury a všem, kteří chtějí nebo potřebují zvýšit svou znalost masových médií a povědomí o jejich historickém vývoji.

NÁZEV SOUBORU: Dějiny českých médií.pdf

AUTOR: Barbara Köpplová

ISBN: 9788024730288

VELIKOST SOUBORU: 8,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Elektronická kniha: Dějiny českých médií 20. století Autor: Jakub Končelík ; Pavel Večeřa ; Petr Orság Kniha obsahuje kritický výběr nejdůležitějších informací a událostí, které určovaly vývoj českých médií (tisk, rozhlas a televize) ve 20. století.

Dějiny českých médií 365,-Ihned ke čtení Koupit Kniha vám přináší základní chronologicky řazený vhled do vývoje českých médií na pozadí obecně charakterizovaného historického kontextu ve světě a v českých zemích.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY