Šest etap stárnutí

Interdrought2020.com Šest etap stárnutí Image
Hledáte knihu Šest etap stárnutí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je K. W. Caine? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Medicínské literatury zacílené na fyzické i mentální zdraví mužů je na trhu rozhodně méně než lékařských rádců pro ženy. Proto je tento soubor informací, úvah a poradenství, volně navazující na předešlou práci stejných autorů, cenným průvodcem zralého muže, který se stará jak o svůj zdravotní stav, tak o svou duševní rovnováhu.Kniha nepochybně zaujme i moudré ženy, které si přejí více porozumět psychickým i fyzickým pochodům svých partnerů.

NÁZEV SOUBORU: Šest etap stárnutí.pdf

AUTOR: K. W. Caine

ISBN: 8072492357

VELIKOST SOUBORU: 10,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stárnutí a stáří. Stejně jako období dospělosti, i období stárnutí můžeme rozdělit na stárnutí či tzv. rané stáří (65 - 75 let), pozdější stáří (po 75 letech) a stařeckost (nad 90 let). Hlavními psychickými a biologickými změnami jsou:

Kupte knihu Zdravý muž Šest etap stárnutí (Ken Winston Caine, Stephen C. George) s 3 % slevou za 76 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY