Jak dosáhnout souhlasu

Interdrought2020.com Jak dosáhnout souhlasu Image
Trávit čas knihou Jak dosáhnout souhlasu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak dosáhnout souhlasu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Všichni neustále vyjednáváme – v zaměstnání, v podnikání, v politice, v rodině… Často však používáme metody a postupy, které komplikují nebo dokonce znemožňují prosazení našeho zájmu, mohou narušit naše vztahy s těmi, s nimiž jednáme, popř. mohou vyvolat konflikt. Bestseller amerických autorů (jeho první české vydání neslo název Dohoda jistá) seznamuje s metodami vyjednávání, jež umožňují efektivně prosazovat vlastní zájmy, řešit konfliktní či zdánlivě neřešitelné situace a dosáhnout přijatelného výsledku pro zúčastněné strany i tam, kde klasické poziční vyjednávání selhává nebo vede k narušení vztahů s partnerem na druhé straně "jednacího stolu".

NÁZEV SOUBORU: Jak dosáhnout souhlasu.pdf

AUTOR: Bruce Patton

ISBN: 9788072612994

VELIKOST SOUBORU: 1,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Jak dosáhnout souhlasu. Zásady úspěšného vyjednávání od Roger Fisher; William Ury; Bruce Patton? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

- Jak postupovat, nechce-li druhá strana akceptovat zásady principiálního vyjednávání? - Jak se zachovat, používá-li druhá strana nečestné triky?), které vám pomohou dospět v procesu vyjednávání k věcné dohodě, dosáhnout rozumných výsledků jednání a zachovat si přitom důstojnost a tvář.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY