Jak dosáhnout souhlasu

Interdrought2020.com Jak dosáhnout souhlasu Image
Jak dosáhnout souhlasu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bruce Patton. Přečtěte si s námi knihu Jak dosáhnout souhlasu na interdrought2020.com
Všichni neustále vyjednáváme – v zaměstnání, v podnikání, v politice, v rodině… Často však používáme metody a postupy, které komplikují nebo dokonce znemožňují prosazení našeho zájmu, mohou narušit naše vztahy s těmi, s nimiž jednáme, popř. mohou vyvolat konflikt. Bestseller amerických autorů (jeho první české vydání neslo název Dohoda jistá) seznamuje s metodami vyjednávání, jež umožňují efektivně prosazovat vlastní zájmy, řešit konfliktní či zdánlivě neřešitelné situace a dosáhnout přijatelného výsledku pro zúčastněné strany i tam, kde klasické poziční vyjednávání selhává nebo vede k narušení vztahů s partnerem na druhé straně "jednacího stolu".

NÁZEV SOUBORU: Jak dosáhnout souhlasu.pdf

AUTOR: Bruce Patton

ISBN: 9788072612994

VELIKOST SOUBORU: 1,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Naposledy se o sex a vyvrcholení dost zajímal neurovědec Adam Safron z americké Severozápadní univerzity v Evanstonu v Illinois. Už ho nebavilo, že se většina výzkumů zaměřuje pouze na evoluční význam vrcholu slasti, proto analyzoval velké množství studií a literatury, jež se zabývaly odpovědí mozku a těla na sexuální stimulaci.

Jak z toho ale ven? Pokračujeme návodem, krok za krokem. Jak dosáhnout odstranění ze SOLUSU. Zjistěte, která společnost a kvůli které pohledávce do registru vložila váš záznam. Dlužnou částku neprodleně splaťte včetně všech úroků. Vyžádejte si písmné potvrzení o bezdlužnosti vůči dané společnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY