Kuchařka při onemocnění dnou

Interdrought2020.com Kuchařka při onemocnění dnou Image
Trávit čas knihou Kuchařka při onemocnění dnou! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kuchařka při onemocnění dnou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato kuchařka je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Dna neboli podagra či lidově pakostnice je onemocnění projevující se metabolickou poruchou purinů. Projevuje se zvýšenou hladinou kyseliny močové v krvi a ukládáním krystalek její soli do kloubů, ledvin a šlach, nebo jejich okolí. Uložené krystalky vyvolávají bolestivé zarudnutí a až akutní záchvat. Nejzávažnějším projevem této choroby je ukládání kyseliny močové do ledvin, kde může tvořit písek, kameny, vyvolat záněty a v nejtěžších případech přivodit selhání ledvin. Kuchařka je návodem na stravování v akutním stadiu nemoci, ale i pomocníkem ve výběru potravin ve stadiu chronického onemocnění k předcházení problémů spojených s akutními stavy.

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka při onemocnění dnou.pdf

AUTOR: Růžena Milatová

ISBN: 9788074293993

VELIKOST SOUBORU: 9,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

název knihy : Dieta při onemocnění dnou Autoři: Eva Jirsová, Jarmila Pražáková Nakladatelství: Avicenum Město: Praha Rok vydání: 1991 Počet stran: 51 ISBN: 80-201-0125-x Cena : běžně není kniha v prodeji, pouze knihovny Anotace „Dna se projevovala již u lidí ve...

Kuchařka při onemocnění dnou od Růžena Milatová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY