Hostia z hraničného mesta

Interdrought2020.com Hostia z hraničného mesta Image
Trávit čas knihou Hostia z hraničného mesta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hostia z hraničného mesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V knihe Hostia z hraničného mesta autor opisuje príbeh dvoch montážnikov, ktorí sa pokúšajú "prekročiť svoj tieň" a docestovať zo Žiliny do hraničného mesta (Krásno nad Kysucou). Zastihne ich pritom celý rad bizarných príhod, erotických epizód i napínavých dobrodružstiev. Alkohol je však silnejší ako túžby a takmer vždy vyhráva...Po dlhom čase kniha, ktorá má šancu zaujať aj náročnejšieho čitateľa so zmyslom pre dynamiku, ale aj absurditu všedného dňa.

NÁZEV SOUBORU: Hostia z hraničného mesta.pdf

AUTOR: Ladislav Hrubý

ISBN: 9788080643355

VELIKOST SOUBORU: 1,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hostia pokračovali v tlaku, strelu Žáka Junas ešte vyrazil, ale dorážka Oravca už skončila v sieti - 0:2. Nitra sa po tomto góle tlačila dopredu, ale už bolo vidieť akoby stiahla nohu z plynu. Po zmene strán hostia kontrolovali priebeh hry, i keď z domácej strany bolo už vidieť aspoň čiastočne zlepšenie.

Chorvátsko: z hraníc pri Goričane vedie cesta v trase A4 cez Novi Marof a Záhreb (po A3), ďalej po A1 do Karlovacu a Bosiljeva. Cesta pokračuje diaľnicou A6 k mestu Rijeka, kde sa stáča na juh a vedie pobrežnou magistrálou číslo 8 do mesta Senj, odtiaľ cestou 23 opäť k A1 a popri Zadare a Splite k mestu Ploče, kde sa vracia na Jadranskú magistrálu 8.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY