Tajemství dobrého spánku

Interdrought2020.com Tajemství dobrého spánku Image
Trávit čas knihou Tajemství dobrého spánku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemství dobrého spánku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Víte, že spánkem strávíme třetinu života? Bez kvalitního spánku se cítíme unavení, v práci se nám klíží oči, a proto pijeme tolik kávy, až se celí třeseme. Miliony lidí trpí poruchami spánku a drtivá většina z nich není diagnostikována ani léčena. Mnohem horší ale je, že neznáme rizika spojená s poruchami spánku, včetně jeho nedostatku, a že si neuvědomujeme, že pomoc máme na dosah ruky. Nová kniha Tajemství dobrého spánku se složitým tématem spánku zabývá v překvapivě jednoduchých a lehce splnitelných krocích.Dr. Kotler se s vámi podělí o tajemství klidného spánku a poradí vám také jak: - překonat nespavost, spánkovou apnoe a chrápání - doplnit spánkový deficit - odehnat špatné sny - si poradit s náměsíčníkem nebo nočním jedlíkem - se zbavit skřípaní zubů a mnoha dalších potíží.Dr. Kotler rovněž představuje osvědčená řešení dalších běžných problémů se spaním, např. syndromu neklidných nohou nebo narkolepsie.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství dobrého spánku.pdf

AUTOR: Maryann Karinchová

ISBN: 9788074623028

VELIKOST SOUBORU: 9,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tajemství dobrého a klidného spánku je chladná, tmavá a pohodlná ložnice. Tma způsobuje, že mozku vytváří melatonin, který sděluje vašim vnitřním hodinám, že je čas spát. Předtím než půjdete spát, pořádně si v místnosti vyvětrejte a pokud je teplo, mějte otevřené okno celou noc.

Kniha: Tajemství dobrého spánku (Ronald R. Kotler a Maryann Karinchová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY