Tajemství dobrého spánku

Interdrought2020.com Tajemství dobrého spánku Image
Tajemství dobrého spánku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Maryann Karinchová. Přečtěte si s námi knihu Tajemství dobrého spánku na interdrought2020.com
Víte, že spánkem strávíme třetinu života? Bez kvalitního spánku se cítíme unavení, v práci se nám klíží oči, a proto pijeme tolik kávy, až se celí třeseme. Miliony lidí trpí poruchami spánku a drtivá většina z nich není diagnostikována ani léčena. Mnohem horší ale je, že neznáme rizika spojená s poruchami spánku, včetně jeho nedostatku, a že si neuvědomujeme, že pomoc máme na dosah ruky. Nová kniha Tajemství dobrého spánku se složitým tématem spánku zabývá v překvapivě jednoduchých a lehce splnitelných krocích.Dr. Kotler se s vámi podělí o tajemství klidného spánku a poradí vám také jak: - překonat nespavost, spánkovou apnoe a chrápání - doplnit spánkový deficit - odehnat špatné sny - si poradit s náměsíčníkem nebo nočním jedlíkem - se zbavit skřípaní zubů a mnoha dalších potíží.Dr. Kotler rovněž představuje osvědčená řešení dalších běžných problémů se spaním, např. syndromu neklidných nohou nebo narkolepsie.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství dobrého spánku.pdf

AUTOR: Maryann Karinchová

ISBN: 9788074623028

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tajemství dobrého spánku Published on Jan 23, 2013 Díky této knize dostanete svou mysl a své tělo jednou pro vždy do pořádku a konečně budete spát 365 dní v roce.

Bakalářská práce: Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) František Francírek pdf ulozto

SOUVISEJÍCÍ KNIHY