Lúpež z helikoptéry

Interdrought2020.com Lúpež z helikoptéry Image
Hledáte knihu Lúpež z helikoptéry? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Jonas Bonnier? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vzrušujúci akčný román na základe výpovedí skutočných lupičov z chudobnej štvrte v ŠtokholmeDvadsiateho tretieho septembra 2009 sa spustí poplach – lupiči vnikajú do depozitára vo Västberge. Tak sa začal príbeh najšokujúcejšieho zločinu, aký kedy Švédsko zažilo. Lupiči priletia helikoptérou a doslova pred očami polície vykradnú najzabezpečenejší depozitár. A polícia sa len bezmocne prizerá, ako si odnášajú desiatky miliónov korún. Nezaznie ani jeden výstrel.Jonas Bonnier napísal vzrušujúci akčný román podľa skutočnej udalosti na základe jedinečných výpovedí skutočných lupičov, ktorí pochádzajú z chudobného predmestia v Štokholme. Táto záhadná lúpež je dodnes opradená legendami a vzbudzuje záujem na celom svete. Román bol preložený do viac ako tridsať jazykov a Netflix pripravuje podľa neho film.

NÁZEV SOUBORU: Lúpež z helikoptéry.pdf

AUTOR: Jonas Bonnier

ISBN: 9788056604786

VELIKOST SOUBORU: 10,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Lúpež z helikoptéry(Barry Lynes, Jonas Bonnier, Zuzana Inczingerová) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

LÚPEŽ . Z HELIKOPTÉRY. PLUS. Toto je román napísaný podľa skutočnej udalosti. Poveda‑ né inými slovami, spisovateľ čerpal inšpiráciu zo zdokumen‑ tovaných, odpozorovaných a prerozprávaných informácií a skutočnosti, aby neskôr popustil uzdu fantázii a čo ‑to do‑ plnil a rozvinul.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY