Len jedna jar

Interdrought2020.com Len jedna jar Image
Len jedna jar je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Anton Baláž. Přečtěte si s námi knihu Len jedna jar na interdrought2020.com
Príbeh troch začínajúcich umelcov sa začína na jar v roku 1968. Na rýchlo sa vyvíjajúce udalosti reagujú v odľahčenom happeningovom štýle. Dubčekovská revolúcia sa pre nich uprostred bratislavskej jari stáva „báječným dobrodružstvom“, sprevádzaným pochodmi a mítingami, ale aj objavením sochy Stalina v reťaziach v podzemí Bratislavského hradu. Minulosť do ich zväčša nepopísanej pamäti prináša mladá výtvarníčka Anita, ktorá sa vracia do rodného mesta, aby tu predstavila svoje umenie erotickej akcie. Prichádza z Paríža, kde prebiehajú študentské protesty. Román zároveň prináša takmer dokumentárne verný obraz obrodného procesu s jeho tragickým augustovým vyústením. Je príťažlivým a originálne vyrozprávaným príbehom generácie, ktorú v rokoch normalizácie prinútili zabudnúť na jar, ktorá bola.

NÁZEV SOUBORU: Len jedna jar.pdf

AUTOR: Anton Baláž

ISBN: 9788081141997

VELIKOST SOUBORU: 5,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obraz obrodného procesu s jeho tragickým augustovým vyústením v príbehu jednej generácie opísal v novom románe Len jedna jar prozaik, autor čitateľsky úspešných románov a literatúry faktu - Anton Baláž. Autora oslovila Hana Beranová. Okamihy knihy - Anton Baláž: Len jedna jar.

Tento šikovný stojan sa dá prispôsobiť všetkým kuchynským dvierkam a akejkoľvek súprave nožov. A okrem čakania, kým zaschne lepidlo, jeho zhotovenie trvá menej ako hodinu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY