Len jedna jar

Interdrought2020.com Len jedna jar Image
Hledáte knihu Len jedna jar? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Anton Baláž? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Príbeh troch začínajúcich umelcov sa začína na jar v roku 1968. Na rýchlo sa vyvíjajúce udalosti reagujú v odľahčenom happeningovom štýle. Dubčekovská revolúcia sa pre nich uprostred bratislavskej jari stáva „báječným dobrodružstvom“, sprevádzaným pochodmi a mítingami, ale aj objavením sochy Stalina v reťaziach v podzemí Bratislavského hradu. Minulosť do ich zväčša nepopísanej pamäti prináša mladá výtvarníčka Anita, ktorá sa vracia do rodného mesta, aby tu predstavila svoje umenie erotickej akcie. Prichádza z Paríža, kde prebiehajú študentské protesty. Román zároveň prináša takmer dokumentárne verný obraz obrodného procesu s jeho tragickým augustovým vyústením. Je príťažlivým a originálne vyrozprávaným príbehom generácie, ktorú v rokoch normalizácie prinútili zabudnúť na jar, ktorá bola.

NÁZEV SOUBORU: Len jedna jar.pdf

AUTOR: Anton Baláž

ISBN: 9788081141997

VELIKOST SOUBORU: 8,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tento šikovný stojan sa dá prispôsobiť všetkým kuchynským dvierkam a akejkoľvek súprave nožov. A okrem čakania, kým zaschne lepidlo, jeho zhotovenie trvá menej ako hodinu.

Na Slovensko dorazí jar, vo štvrtok bude 21 °C : Radosť zakalí len jedna nepríjemnosť Nezvyčajné teploty! Priemerné teploty v polovici marca sa podľa meteorologičky Miriam Jarošovej v nížinách pohybujú okolo 4 až 7 °C, no druhý týždeň v mesiaci sa nesie v znamení prúdenia teplého vzduchu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY