Floristická dílna

Interdrought2020.com Floristická dílna Image
Trávit čas knihou Floristická dílna! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Floristická dílna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha obsahuje řadu autorových kreativních nápadů pro zpracování materiálů, které nabízí příroda. Důraz je kladen nejen na dekorace samotné, ale také na radost z řemeslné práce i chvil strávených s přáteli a rodinou a dětmi. Vše je v knize výborně popsáno a doplněno množstvím fotografií. Obklopte se přírodou vlastnoručně vyrobenými dekoracemi.

NÁZEV SOUBORU: Floristická dílna.pdf

AUTOR: Klaus Wagener

ISBN: 9788086726953

VELIKOST SOUBORU: 6,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Floristická dílna s Klárou Franc Vavříkovou. 20.06.2019. Děti ze školní družiny na Žižkově si ve středu 19.6. vybraly odměnu za první místo ve výtvarné soutěži. První cenou byla floristická dílna s mistryní ČR ve floristice Klárou Vavříkovou. Ta za námi přijela již podruhé, i v loňském roce jsme tuto cenu vyhráli.

Jarní floristická dílna s Janou Matoušovou- přijďte si k nám první jarní den tvořivě užít :-) JARNÍ FLORISTICKÁ DÍLNA s Janou Matoušovou 21. BŘEZNA 2020 8:30 - 12:30 Budeme vyrábět: HNÍZDO Z PROUTÍ S PRIMULI OZDOBENÝ KVĚTINÁČ VĚNEC S DEKORACÍ RÁMEČEK Z VĚTVIČEK A S KVĚTY POMŮCKY, které si přinesete s sebou ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY