Prázdna stolička

Interdrought2020.com Prázdna stolička Image
Trávit čas knihou Prázdna stolička! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Prázdna stolička a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Geniálny detektív Lincoln Rhyme prichádza na riskantnú operáciu do mestečka v Severnej Karolíne. No sotva sa ubytuje, ospanlivú vidiecku atmosféru naruší vražda chlapca a únos dvoch dievčat. Hlavným podozrivým je miestny tínedžer, ktorého pre jeho posadnutosť hmyzom prezývajú Hmyziak. Lincoln usmerňuje pátranie svojimi neprekonateľným analytickým umom a jeho asistentka Amelia Sachsová hľadá dôkazový materiál v teréne. Lincoln však nepredpokladá, že v tomto prípade nebude Amelia súhlasiť s jeho analýzou zločinu a vyberie sa do močarín po stope podozrivého. A tak proti Lincolnovi stojí jeho najväčší vyzývateľ – kriminalistka, ktorú naučil všetko, čo sám vedel, a ktorá sa ho snaží prekonať dôvtipom, predvídavosťou a intuíciou.

NÁZEV SOUBORU: Prázdna stolička.pdf

AUTOR: Jeffery Deaver

ISBN: 8055103674

VELIKOST SOUBORU: 4,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Seriál prázdna stolička Bayernu nakrútil ďalší diel: Stratég Wenger dostal ponuku, ako zareaguje? 09.11.2019 11:40. Arsene Wenger. MNÍCHOV - Futbalový tréner Arsene Wenger, ktorého médiá pasovali za jedného z možných adeptov na miesto trénera Bayernu Mníchov, poprel správy o údajnom odmietnutí zo strany klubu. Zároveň ...

Strana prázdnej stoličky. Jej heslo je jednoduché: „Kto nič nerobí, nič nepokazí." Prázdna stolička je Vašim ideálnym kandidátom na poslanca do Národnej rady SR. Zdieľa s niektorými poslancami mnohé vlastnosti: Nechodí do práce. Nevie povedať súvislú vetu. Nevymyslí žiaden užitočný zákon. Neodpovedá na priame otázky a celkovo sa vyhýba akýmkoľvek odpovediam.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY