Probuzené peklo - Cybrain IV.

Interdrought2020.com Probuzené peklo - Cybrain IV. Image
Trávit čas knihou Probuzené peklo - Cybrain IV.! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Probuzené peklo - Cybrain IV. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Trosky Cybrainu vydávají svá tajemství. Biologicko-kybernetické univerzum samovolně získává vlastní identitu a hlavně nestojí o jakoukoliv záchranu. Naopak se mění v něco, co se chystá ohrozit reálný svět. Poslední dobrodružství Grega Honberga tak přerůstá ve zběsilou kyberfantasy plnou magie, nepřirozených jevů a neživočišných bytostí, pro které je lidstvo pouze odrazovým můstkem k vyšším cílům. K cílům, ve kterých s lidmi není počítáno...

NÁZEV SOUBORU: Probuzené peklo - Cybrain IV..pdf

AUTOR: Petr Heteša

ISBN: 9788074250682

VELIKOST SOUBORU: 9,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakupte společně - Cybrain. Kniha Probuzené peklo - Cybrain IV.(Edice Pevnost) patří do série Cybrain.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 234 Kč.2 knihy za zvýhodněnou cenu 234 Kč.

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY