Nejen bonmoty a citaty o kniha

Interdrought2020.com Nejen bonmoty a citaty o kniha Image
Hledáte knihu Nejen bonmoty a citaty o kniha? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Vratislav Ebr? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Materiál použitý zde pro tuto knížku se archivoval velmi dlouho. Téměř půl minulého století. Vznikal především dík odposlechům v knihkupectví, kuriozním zápisům a odpovědím v knihách přání a stížností, neuvěřitelným dopisům od čtenářů, vyhláškám a doplňkům "shora" a reakcím "zdola"... Pobavíte se pohotovými odpověďmi známých osobnobností napsanými do památníčků (Jan Neruda, Karel Čapek, Rudolf Křesťan, Ivana Devátá, Miroslav Horníček, Jaroslav Seifert, Jiří Suchý a řada dalších).

NÁZEV SOUBORU: Nejen bonmoty a citaty o kniha.pdf

AUTOR: Vratislav Ebr

ISBN: 9788024213958

VELIKOST SOUBORU: 10,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Nejen bonmoty a citáty o blbosti? Známý pražský knihkupec připravil další osvěžující výběr z citátů, aforismů, vtipů a bonmotů slavných osobností. Tentokrát si vybral vděčné téma - lidská blbost. Výběr doplňují perličky ze slohových prací, úředních záznamů i ze žákovských knížek.

Kniha Nejen bonmoty a citáty o seniorech(Vráťa Ebr) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY