Terakotová armáda

Interdrought2020.com Terakotová armáda Image
Trávit čas knihou Terakotová armáda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Terakotová armáda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Náhodný nález podzemního světa prvního čínského císaře, který roku 221 př. n. l. vytvořil jediný stát přetrvávající do moderní doby, se stal historickou událostí. Nález mlčenlivé armády tisíců soch hliněných vojáků v životní velikosti je unikátní obrovitým rozsahem, ale i detaily uniforem a tváří, z nichž žádné dvě nejsou stejné.

NÁZEV SOUBORU: Terakotová armáda.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072344706

VELIKOST SOUBORU: 6,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Výstava Terakotová armáda - Odkaz prvního císaře vám nabídne úžasný pohled do hrobky prvního čínského císaře Čchin Š'-chuang-ti který dokázal sjednotit Čínu a ukončil tak období chaosu mezi všemi čínskými státy. Jeho terakotová armáda se označuje jako „osmý div světa" a nedaleko města Xi´an kde byla objevena císařská hrobka, se nachází více ...

The Terracotta Army and the First China´s Emperor.Terakotová armáda a první čínský císař.HD [en,cz] - Duration: 12:36. pierre0068 1,370 views. 12:36. Provedu!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY