Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče

Interdrought2020.com Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče Image
Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Vondráček. Přečtěte si s námi knihu Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče na interdrought2020.com
Další zajímavá publikace z pera známého autora a popularizátora medicínského a zdravotnického práva. Tentokrát se autor zaměřuje na problematiku chirurgických oborů. Na deseti případech (které se skutečně staly) ukazuje a vysvětluje svým typickým čtivým způsobem chyby v postupech zdravotníků či zdravotnických zařízení, které měly soudní dohru. Kniha je určena zejména zdravotníkům - lékařům v chirurgických oborech, ale poučení v ní najdou i ostatní lékaři a samozřejmě studenti medicíny.

NÁZEV SOUBORU: Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče.pdf

AUTOR: Jan Vondráček

ISBN: 8024726298

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Další kniha z pera známého autora navazuje na úspěšnou publikaci Pochybení a sankce při poskytování ošetřovatelské péče. Dílo, které je určeno nejen sestrám v praxi, ale i studentům ošetřovatelství, přináší další zajímavé kauzy, ke kterým dochází při výkonu práce sestry.

VONDRÁČEK, Lubomír a Jan VONDRÁČEK. Pochybení a sankce při poskytování ošetřovatelské péče II. 1. vyd. Praha: Grada, 2006. 68 s. ISBN 8024719193.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY