Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče

Interdrought2020.com Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče Image
Trávit čas knihou Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Další zajímavá publikace z pera známého autora a popularizátora medicínského a zdravotnického práva. Tentokrát se autor zaměřuje na problematiku chirurgických oborů. Na deseti případech (které se skutečně staly) ukazuje a vysvětluje svým typickým čtivým způsobem chyby v postupech zdravotníků či zdravotnických zařízení, které měly soudní dohru. Kniha je určena zejména zdravotníkům - lékařům v chirurgických oborech, ale poučení v ní najdou i ostatní lékaři a samozřejmě studenti medicíny.

NÁZEV SOUBORU: Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče.pdf

AUTOR: Jan Vondráček

ISBN: 8024726298

VELIKOST SOUBORU: 8,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

POCHYBENÍ A SANKCE PŘI POSKYTOVÁNÍ PÉČE, ŘEŠENÍ STÍŽNOSTÍ - 840-9/2020. event. Jednorázová akce: 19.11.2020 . place. NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00.

Ebook elektronická kniha Pochybení a sankce při poskytování chirurgické péče: - autor Vondráček Lubomír, Vondráček Jan - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Další zajímavá publikace z pera známého autora a popularizátora medicínského a zdravotnického práva. Tentokrát se autor zaměřuje na prob

SOUVISEJÍCÍ KNIHY