Anglicko-český ekonomický slovník s česko-anglickým rejstříkem, výkladem a výslovností

Interdrought2020.com Anglicko-český ekonomický slovník s česko-anglickým rejstříkem, výkladem a výslovností Image
Hledáte knihu Anglicko-český ekonomický slovník s česko-anglickým rejstříkem, výkladem a výslovností? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Longman? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Renomovaný slovník ekonomických výrazů zpracovaný v dvojjazyčné podobě a pro nové vydání doplněný o česko-anglický rejstřík. Obsahuje definice 13 000 základních pojmů, v nichž jsou obsaženy další termíny týkající se obchodní sféry. Uvádí výslovnost základních výrazů, české definice a příklady použití anglických termínů i s jejich českou obdobou. Slovník je určen každému, kdo se pohybuje v obchodním světě, dále překladatelům a tlumočníkům jako referenční příručka a také učitelům a studentům jako užitečný zdroj informací o jazyce i daném oboru.

NÁZEV SOUBORU: Anglicko-český ekonomický slovník s česko-anglickým rejstříkem, výkladem a výslovností.pdf

AUTOR: Longman

ISBN: 8085927128

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Anglicko český ekonomický slovník - s výkladem, výslovností a českým rejstříkem - J.H. Adam, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anglicko český ekonomický slovník - s výkladem, výslovností a českým rejstříkem - J.H. Adam.

Stáhněte si tuto aplikaci z Microsoft Storu pro Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 10 Team (Surface Hub). Podívejte se na snímky obrazovky z aplikace Anglicko Český slovník, přečtěte si nejnovější zákaznické recenze a porovnejte její hodnocení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY