Osudný gén

Interdrought2020.com Osudný gén Image
Trávit čas knihou Osudný gén! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Osudný gén a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dvadsaťosemročný Sean McGillin prekypuje zdravím, kým si pri korčuľovaní v newyorskom Centrálnom parku nezlomí nohu. Necelých dvadsaťštyri hodín po operácii zomiera. Tridsaťšesťročná Darlene Morganová, matka osemročného syna, sa podrobí operácii natrhnutého kolenného väzu. Do dvadsiatich štyroch hodín zomiera. Newyorskí súdni lekári, doktorka Laurie Montgomeryová a doktor Jack Stapleton, čelia vzrastajúcej sérii záhadných úmrtí vo významnej nemocnici, pričom o život prichádzajú mladí, zdraví pacienti, ktorí sa úspešne podrobili jednoduchým operáciám.Napriek odmietavému postoju nadriadených Laurie sa tvrdošijne venuje vyšetrovaniu. Hoci sa zdá, že nemožno zistiť, prečo a ako pacienti zomierajú, v Laurinej mysli skrsne podozrenie, že úmrtia spolu nielen súvisia, ale sú aj úmyselné. Nazdáva sa, že ide o prácu dômyselného sériového vraha s neznámym motívom. Napätie sa prehlbuje tým väčšmi, že Laurie sa musí vyrovnať s dvojnásobným úderom osudu: na jednej strane sa trápi Jackovou nerozhodnosťou dať ich vzťahu definitívnu podobu, na druhej ju šokuje správa o genetickej dedičnej predispozícii. Situácia sa komplikuje, keď sa sama ocitá uprostred desivej nočnej mory ako možná obeť.

NÁZEV SOUBORU: Osudný gén.pdf

AUTOR: Robin Cook

ISBN: 9788055123073

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

„Děti naučíte poděkovat a pozdravit. Zbytek jsou geny" říkával náš profesor psychologie a já mu to tehdy nevěřila. Ale po letech, jsouc majitelkou dvou dětí, musím říci, že měl v podstatě pravdu. Nezazpívám čistě ani Skákal pes přes oves a moje dcera hrála na klavír skladby jen podle sluchu. Počítat umím do desíti, syn v šesté třídě spočítá, kolik mi ...

Zpráva divizního generála Ing. Aloise Vicherka o událostech od československé mobilizace do 4. března 1941Neznámý archivní dokument ve světle faktů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY