Algeziológia

Interdrought2020.com Algeziológia Image
Trávit čas knihou Algeziológia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Algeziológia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Táto publikácia je výsledkom úsilia odborníkov zaujímajúcich sa o problematiku liečby bolesti, je určená lekárom, medikom a ostatným zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa chcú dozvedieť viac o výskume, diagnostike a možnostiach liečby bolesti. Je to prvá publikácia svojho druhu u nás, garantovaná Slovenskou spoločnosťou pre štúdium a liečbu bolesti.Z obsahu:Bolesť, podstata, psychologické aspekty a klasifikáciaPatofyziológia bolestiFarmakológia bolesti a jej modulácieFarmakoterapia IFarmakoterapia IIFarmakoterapia IIISpôsoby hodnotenia bolesti u človeka, diagnostikaTaxonómia bolestivých syndrómov...

NÁZEV SOUBORU: Algeziológia.pdf

AUTOR: Marta Kulichová

ISBN: 8080704457

VELIKOST SOUBORU: 10,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lekár Rapčan Róbert: algeziológia, anestéziológia a intenzívna medicína. Lekár RAPČAN RÓBERT so špecializáciami algeziológia, anestéziológia a intenzívna medicína pôsobiaci v zdravotníckych zariadeniach R - Clinic s.r.o., Poliklinika Terasa s.r.o.. Platnosť od: 07. 07.

Algeziológia je pomerne mladý medicínsky odbor, ktorý sa venuje bolesti. K špecialistovi sa pacient však dostane až vtedy, keď si nevedia dať rady ostatní lekári. Algezióg Ireneusz Przewlocki hovorí, že chronickej bolesti sa dá pomerne ľahko predísť. Stačí správna životospráva a cvičiť aspoň 15 minúť denne.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY