Dodatky I.

Interdrought2020.com Dodatky I. Image
Dodatky I. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kateřina Bečková. Přečtěte si s námi knihu Dodatky I. na interdrought2020.com
Novodobá úprava a kvapná přestavba starých částí Prahy, zahájená v polovině 19. století a motivovaná hospodářskými a technickými, ale i uměleckými důvody, zničila největší část krásného stavebního dědictví města z 12. až 18. století. V letech 1916 - 1948 vyšel soubor pěti knih, jež pomocí dobových fotografií mapovaly neblahý zásah nové doby do staré Prahy. Tento cyklus doplňují nyní dva nové svazky, které se soustřeďují zejména na zásahy po roce 1945. První z nich je věnován změnám v historickém jádru města.

NÁZEV SOUBORU: Dodatky I..pdf

AUTOR: Kateřina Bečková

ISBN: 8071856088

VELIKOST SOUBORU: 2,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Do vydávání dodatků k osvědčení, které popisují odborné i obecné kompetence absolventů, a doplňují tak doklady o dosaženém vzdělání, se ve školním roce 2015/16 zapojilo 586 středních škol (48 %). Školy mohou dát dodatky svým bývalým žákům k dispozici také v elektronické formě, a to ke stažení na svých webových stránkách.

Na této stránce představujeme všechny oznámené i již vydané dodatky a rozšíření pro The Sims 4 - jmenovitě jsou to Hurá do práce, Společná zábava, Život ve městě a Psi a kočky. Samostatná stránka je na webu věnována herním balíčkům a kolekcím.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY