Jezte chytře

Interdrought2020.com Jezte chytře Image
Trávit čas knihou Jezte chytře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jezte chytře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Susan Albers, Psy.D., představuje revoluční - praktický, normativní, proaktivní přístup pomocí emoční inteligence, která vám pomůže zhubnout, jíst zdravěji a uvědoměle a udržet si nízkou váhu. Využijte svou emoční inteligenci k úpravě tělesné váhy Tato kniha překonává tradiční knihy o stravě tím, že prozkoumává spojení mezi emocemi a stravováním a odhaluje, že zvýšením emoční inteligence se přirozeně zvýší vaše schopnost úspěšně hlídat svou váhu. Autorka, klinická psycholožka, vysvětluje souvislost mezi vysokou emoční inteligencí a dobrým vztahem k jídlu a provede vás nejčastějšími emocionálními překážkami zdravého a uvědomělého stravování. Nabízí 25 nástrojů a technik, které můžete použít, abyste přizpůsobili plán svým individuálním potřebám. Skoncujte s pocity, které vás nutí jíst z nudy nebo stresu Tato kniha vychází z desítek klinických studií, které spojují nízkou emoční inteligenci se špatnými stravovacími návyky - včetně jedení i přes pocit plnosti, jezení ve vzteku nebo z nudy nebo přejídání se oblíbeným jídlem, a nabízí naději a pomoc, která funguje pro každého, bez ohledu na to, kolikrát se v minulosti snažil ovládnout jedení pod vlivem emocí.

NÁZEV SOUBORU: Jezte chytře.pdf

AUTOR: Susan Albers

ISBN: 9788075540737

VELIKOST SOUBORU: 5,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jezte chytře: Odemkněte hubnoucí sílu emoční inteligence Susan Albers, Psy.D., představuje revoluční třístupňový program pro dobývání emočního jezení - praktický, normativní, proaktivní přístup pomocí emoční inteligence, která vám pomůže zhubnout, jíst zdravěji a uvědoměle a udržet si nízkou váhu.

Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a chytře jíst, obklopovat se jen příjemnými lidmi . A využít jedinečné kouzlo zvané osobnost. Zvolit úsměv jako životní postoj.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY