Kuchařka - Grilování

Interdrought2020.com Kuchařka - Grilování Image
Trávit čas knihou Kuchařka - Grilování! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kuchařka - Grilování a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kuchařka grilování je souborem 365 originálních a vyzkoušených receptů. Jsou napsány jednoduchou a srozumitelnou formou s použitím zajímavých kombinací ingrediencí. Protože jde o původní českou publikaci, všechny suroviny uvedené v receptech se dají běžně koupit v našich obchodech. Kniha může být inspirací zejména pro ty, kteří chtějí pro své hosty vykouzlit na grilu rychlé a chtuné pohoštění.

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka - Grilování.pdf

AUTOR: Alena Winnerová

ISBN: 9788073221270

VELIKOST SOUBORU: 10,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Suroviny 1/2 kilogramu mletého masa (ideální je např. směs hovězího a jehněčího nebo skopového, z vepřového se moc nedělají a mají jinou chuť), cible, sladká paprika, pálivá paprika, 1 stroužek česneku, petrželka Recept Mleté maso promícháme s jednou malou velmi jemně nasekanou cibulkou (nebo pokud si ho připravujeme doma, tak umeleme maso i cibuli dohromady). …

Grilování - recepty na každý den. Recepty.cz - on-line kuchařka, kde najdete dobré rady, jaké jídlo si připravit a jaké si na něj nachystat suroviny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY