Ledové království: 2 nové příběhy

Interdrought2020.com Ledové království: 2 nové příběhy Image
Trávit čas knihou Ledové království: 2 nové příběhy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ledové království: 2 nové příběhy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Buldin nejoblíbenější krystal bledne a Kristoff slíbí, že najde způsob, jak ho znovu rozzářit. S kamarády vyrazí do hor najít místo, kde se obloha zbarvená polární září dotýká země. Rozsvítí krystal včas? Blíží se velké setkání Oakenovy rodiny spojené se soutěží vynálezů. Oakenovi zbývá poslední noc, během které musí přijít s originálním nápadem, pokud chce v soutěži zvítězit. Podaří se mu to?

NÁZEV SOUBORU: Ledové království: 2 nové příběhy.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025238950

VELIKOST SOUBORU: 5,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Ledové království 2 nové příběhy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ledové království 2 nové příběhy.

Kniha Ledové království - 2 nové příběhy od autorky Barbary Jean Hicksové v tomto díle obsahuje povídky: Oslava konce zimy a Hlídání trolích batolat. Kniha obsahuje mnoho překrásných obrázků, písmo je velké a tak je vhodná na čtení před spaním nebo pro začínající čtenáře.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY