Láska není v módě

Interdrought2020.com Láska není v módě Image
Trávit čas knihou Láska není v módě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Láska není v módě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pohled do zákulisí českého módního průmyslu – přehlídková mola, emoce, intriky, ženy nejrůznějších povah i půvabů, originální modely, ale i kamarádství, muži a malé radosti všedního dne. Příběh mladé návrhářky, která si musí ve firmě, ale i ve svém vlastním životě projít cestičkou plnou více či méně zásadních zkušeností, aby z nich vyšla jako úspěšná a spokojená žena, která se s nadhledem a humorem sobě vlastním dokáže prosadit v tolik atraktivním oboru.

NÁZEV SOUBORU: Láska není v módě.pdf

AUTOR: Elena Stanková

ISBN: 9788087148143

VELIKOST SOUBORU: 7,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

„Láska už není v módě. Zabili ji básníci. Napsali toho o ní tolik, že lidé už na lásku nevěří. Nepřekvapuje mě to. Pravá láska totiž trpí a mlčky snáší utrpení." — Oscar Wilde dramatik, prozaik a básník 1854 - 1900

Kniha: Láska není v módě Autor: Elena Stanková Pohled do zákulisí českého módního průmyslu přehlídková mola, emoce, intriky, ženy nejrůznějších povah i půvabů, originální modely, ale i kamarádství, muži a malé radosti všedního dne.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY