Devět návštěv Číny

Interdrought2020.com Devět návštěv Číny Image
Trávit čas knihou Devět návštěv Číny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Devět návštěv Číny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Odkedy Západ objavil, že na ďalekom Východe existuje jedna úžasná a v porovnaní s európskym spôsobom života úplne odlišná svetová kultúra, mnohých západných cestovateľov, ktorí sa ta vybrali, okamžite uchvátila svojou originalitou. Neskôr záujem o Čínu už len vzrastal, avšak žiaľ, nielen kultúrny, ale aj uchvatiteľský. 18. a 19. storočie sa stalo dejinami západného vydrancovania Číny a jej hospodárskeho zruinovania skoro až na dno. Ako lekár a farmakológ prišiel Dr. Pelikán do Číny koncom 90. rokov. Očarila ho natoľko, že sa objavovanie a dokumentovanie zaujímavých čínskych kultúrnych artefaktov, i nevídaných čínskych prírodných krás stalo jeho životnou vášňou. Marina Čarnogurská, CSc., Ústav orientalistiky SAV ( z Předmluvy)

NÁZEV SOUBORU: Devět návštěv Číny.pdf

AUTOR: František Pelikán

ISBN: 8096835866

VELIKOST SOUBORU: 5,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čína je země, jež se dá jednoduše charakterizovat několika slovy - obrovská, s dlouhou a bohatou historií, prudce se rozvíjející a vzrušující. Návštěva této země se pro mnohé stává zážitkem na celý život. Při návštěvě Číny můžete obdivovat nepřeberné množství přírodních i lidskou rukou stvořených krás.

Návštěv z Ukrajiny výrazně přibylo. Statistici také upozornili na výrazné tempo růstu u návštěvníků z Ukrajiny. Ti už nyní ve třetím čtvrtletí přesáhli absolutní počty návštěv za celý loňský rok. Od začátku letošního roku se pak v Česku ubytovalo o 45,8 % více Ukrajinců než v roce 2017, uvedl ČSÚ.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY