Jeden rok v životě včely

Interdrought2020.com Jeden rok v životě včely Image
Trávit čas knihou Jeden rok v životě včely! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jeden rok v životě včely a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vydej se na dobrodružnou výpravu! Včelí společenství v průběhu celého roku.CO DĚLAJÍ VČELY V ZIMĚ?EXISTUJE NĚCO JAKO VČELÍ ŘEČ?JAK VČELY VYRÁBĚJÍ LAHODNÝ MED?JAK SE VŮBEC VČELA STANE KRÁLOVNOU?Nahlédni s námi do včelího úlu! Budeme pozorovat pilné včelky zblízka a zjistíme, co vše se v úlu děje. Každá jednotlivá včelka má totiž svůj důležitý úkol: od výchovy nováčků přes stavbu plástů až po sběr nektaru a pylu. Dále se také dozvíme, jak se včelaři o svá včelstva starají, aby se jim dobře dařilo a byla zdravá.

NÁZEV SOUBORU: Jeden rok v životě včely.pdf

AUTOR: David Gerstmeier

ISBN: 9788088316503

VELIKOST SOUBORU: 7,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jeden rok v životě včely Jak včely žijí, co všechno dělají a proč je královna matkou všech včel Vydej se na dobrodružnou výpravu! Včelí společenství v průběhu celého roku.

Kniha: Jeden rok v životě včely - David Gerstmeier; Hannah Götteová; Tobias Miltenberger. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY