Opakování literatury

Interdrought2020.com Opakování literatury Image
Trávit čas knihou Opakování literatury! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Opakování literatury a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha obsahuje testy a osmisměrky pro opakování a procvičování literární teorie a literární historie. Obsahuje otázky na procvičení literárních pojmů, zabývá se vývojem české literatury, procvičuje znalosti významných světových autorů a jejich díla. Poslední část tvoří poznávání známých děl podle úryvku textu.

NÁZEV SOUBORU: Opakování literatury.pdf

AUTOR: Radka Kneblová

ISBN: 9788074021220

VELIKOST SOUBORU: 1,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha obsahuje testy a osmisměrky pro opakování a procvičování literární teorie a literární historie. Obsahuje otázky na procvičení literárních pojmů, zabývá se vývojem české literatury, procvičuje znalosti významných světových autorů a jejich díla. Poslední část tvoří poznávání známých děl podle

Radka Kneblová: Opakování literatury pro 2. st. ZŠ - Cvičebnice - Zadání . Kniha obsahuje testy a osmisměrky pro opakování a procvičování literární teorie a literární historie.Obsahuje otázky na procvičení literárních pojmů, zabývá se vývojem české literatury, procvičuje znalosti významných světových autorů a jejich díla.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY