Móda

Interdrought2020.com Móda Image
Móda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Móda na interdrought2020.com
Oblečením, ktoré nosíme, vyjadrujeme, kým sme. Móda zasa predstavuje obrazové dejiny všetkého, čo si ľudia obliekali. Alebo, ak niečo bolo v móde, nájdete to aj v Móde. Od extravagancie starovekého Egypta cez ozdobnosť baroka a rokoka k legendárnym módnym domom, ako sú Chanel a Dior, až po najnovšie značky – to všetko zachytáva táto fascinujúca zbierka odevov a štýlov, ktorá jasne ukazuje, ako móda odráža miesto svojho vzniku a danú dobu.Fotografická výprava do minulosti predstavuje klasické šaty zo všetkých uhlov a približuje detaily látok, krajčírskeho spracovania a doplnkov, ktoré práve z týchto šiat urobili kultové alebo jednoducho výnimočné kusy. Dvojstranové obrázky zachytávajú náladu spoločnosti alebo momenty stelesňujúce atmosféru doby – od extravagancie na kráľovských dvoroch po zrodenie fenoménu supermodelky.Kniha Móda vznikla v spolupráci so Smithsonovým inštitútom, najväčšou múzejnou a výskumnou inštitúciou na svete, ktorá zastrešuje 19 múzeí a galérií, ako aj Národnú zoologickú záhradu. Preklad: Hana Brunovská, Kristína Gavalierová, Vlasta Greschová, Jana Holková, Alexandra Hríbiková

NÁZEV SOUBORU: Móda.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788055140087

VELIKOST SOUBORU: 7,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Móda nás nejen obléká, ale je i projevem osobnosti. Oblečením dáváme najevo náš styl, naši náladu nebo na jakou se právě chystáme příležitost. Pro někoho znamená móda zábava, někdo se jí věnuje s profesionálním zaujetím. Móda je zkrátka všude kolem nás.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY