Múdra kniha

Interdrought2020.com Múdra kniha Image
Trávit čas knihou Múdra kniha! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Múdra kniha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nezišla by sa vám múdra kniha, v ktorej by ste si mohli zalistovať, keď neviete ako ďalej? Kniha, v ktorej by ste našli rozhodujúci podnet, keď máte pocit, že sa točíte v kruhu, alebo ste sa dostali do ťažkej život. situácie, z ktorej nevidíte východisko?Klaus Fusser a Inga Holzerová zhrnuli základné vedomosti z čínskeho učenia o zdraví a výžive, indickej jogy, kresťanských a budhistických životných múdrostí a poznatky modernej vedy do praktickej príručky na lepší život.

NÁZEV SOUBORU: Múdra kniha.pdf

AUTOR: Inga Holzerová

ISBN: 8055107572

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Múdra kniha otázok a odpovedí, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Múdra kniha otázok a odpovedí.

Vycházeje z prastarých vědomostí léčitelství Východu, rozvíjí Kim da Silva koncepci, jak se naučit účelně a smysluplně používat v každodenním životě takzvané mudry a reflexní zóny na prstech....

SOUVISEJÍCÍ KNIHY