Umění pomáhat

Interdrought2020.com Umění pomáhat Image
Trávit čas knihou Umění pomáhat! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Umění pomáhat a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Umění pomáhat je přehledná učebnice základních postupů práce s lidmi, kteří potřebují pomoc. Je to knížka návodná, kterou čtenáři mohou ihned aplikovat na svou práci s klienty. Na rozdíl od jiných učebnic metod sociální práce na našem knižním trhu, které podávají přehled různých přístupů, se tato kniha drží jednoho výchozího přístupu - systemického přístupu k pomoci a terapii. Kniha je určena praktikům i studentům, kteří chtějí obstát v náročných sociálních profesích a naučit se nové přístupy ke klientům. Osvědčila se při výuce metod sociální práce i jako pomůcka pro praktiky pracující s klienty, a to v oblasti sociální práce, medicíny či psychoterapie.

NÁZEV SOUBORU: Umění pomáhat.pdf

AUTOR: Ivan Úlehla

ISBN: 8086429369

VELIKOST SOUBORU: 8,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Umění pomáhat je přehledná učebnice základních postupů práce s lidmi, kteří potřebují pomoc. Je to knížka návodná, kterou čtenáři mohou ihned aplikovat na svou práci s klienty.

Umění pomáhat. Kdo napsal knihu Umění pomáhat? Autorem je Ivan Úlehla. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY