Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem

Interdrought2020.com Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem Image
Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner. Přečtěte si s námi knihu Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem na interdrought2020.com
Čím prochází lidská duše po smrti? Jakými zákonitostmi se řídí život mezi dvěma inkarnacemi? Rudolf Steiner dává v deseti přednáškách podrobné odpovědi na tyto i další otázky. Vysvětluje také zásadní význam našeho smýšlení a našich znalostí o posmrtném životě pro to, co pak během posmrtné existence prožíváme. Čtenář se rovněž dozví o vyslání Buddhy Christianem Rosenkreutzem do sféry Marsu, aby právě zde uplatňoval své učení o míru, lásce a soucitu. Dalším důležitým tématem je předčítání zemřelým a také okolnosti doprovázející přípravu na nové vtělení.Kniha chce napomoci k překonání propasti mezi životem zde na Zemi a životem po smrti.

NÁZEV SOUBORU: Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem.pdf

AUTOR: Rudolf Steiner

ISBN: 9788088337065

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Živé vysielanie televízie JOJ v tej najlepšej kvalite. Vychutnajte si online vysielanie seriálov a relácií priamo na internete.

„Život v naslouchání začíná mlčením.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY