Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem

Interdrought2020.com Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem Image
Hledáte knihu Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Rudolf Steiner? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Čím prochází lidská duše po smrti? Jakými zákonitostmi se řídí život mezi dvěma inkarnacemi? Rudolf Steiner dává v deseti přednáškách podrobné odpovědi na tyto i další otázky. Vysvětluje také zásadní význam našeho smýšlení a našich znalostí o posmrtném životě pro to, co pak během posmrtné existence prožíváme. Čtenář se rovněž dozví o vyslání Buddhy Christianem Rosenkreutzem do sféry Marsu, aby právě zde uplatňoval své učení o míru, lásce a soucitu. Dalším důležitým tématem je předčítání zemřelým a také okolnosti doprovázející přípravu na nové vtělení.Kniha chce napomoci k překonání propasti mezi životem zde na Zemi a životem po smrti.

NÁZEV SOUBORU: Život mezi smrtí a novým narozením v poměru ke kosmickým skutečnostem.pdf

AUTOR: Rudolf Steiner

ISBN: 9788088337065

VELIKOST SOUBORU: 7,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vzor okamžité výpovědi alias zrušení pracovního poměru bez výpovědní lhůty ze strany zaměstnance se používá při vážných důvodech k ukončení poměru, patří mezi ně především Okamžité zrušení pracovního poměru spravuje paragraf 56 Zákoníku práce.

Život mezi smrtí a novým narozením - v poměru ke kosmickým skutečnostem. Bežná cena 11,25 €. Naša cena 7,65 €.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY