Kváskový chlieb

Interdrought2020.com Kváskový chlieb Image
Trávit čas knihou Kváskový chlieb! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kváskový chlieb a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kváskový chlieb je príručka pre tých, ktorí sa chcú naučiť pracovať s kváskom, prípadne zdokonaliť svoje pekárske zručnosti v príprave ražného, pšeničného, ochuteného či sladkého chleba. Prináša výber obľúbených i nových nápaditých receptov, zoznam potrebných pomôcok a surovín, ako aj informácie o prínose kváskového pečenia pre zdravie. Kniha ponúka riešenie problémov a užitočné rady, vďaka ktorým sa pečenie kváskového chleba vydarí nielen skúseným pekárom, ale aj začiatočníkom.

NÁZEV SOUBORU: Kváskový chlieb.pdf

AUTOR: Jane Mason

ISBN: 9788055622651

VELIKOST SOUBORU: 3,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

100% Pšeničný kváskový chléb. 17. dubna 2013. Přestože je celý internet zaplněný recepty na kváskový chléb a jiné pečivo, někteří z Vás mě vybízeli, abych se také přidala do populární vlny. A ano! Také samozřejmě kváskuju a ne pár týdnů, jen jsem myslela, že není co předat. Snažím se na kitchenette dávat ...

Použite väčšiu ošatku, napríklad oválnu. Pri zabaľovaní cesta môžete chlieb ochutiť. Orieškami, semienkami, sušenými rajčinami, alebo olivami. Ak ste začiatočníci, pozrite si detailnejší postup popísaný v recepte na kváskový chlieb pre začiatočníkov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY