Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl

Interdrought2020.com Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl Image
Trávit čas knihou Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovný zošit v súlade so vzdelávacími štandardami pre primárne vzdelávanie obsahuje rôzne typy príkladov na precvičenie a upevnenie základných zručností a schopností z matematiky vo štvrtom ročníku základnej školy. Väčšina úloh je vhodná na samostatnú prácu žiakov. Úlohy sa dajú ľubovoľne kombinovať, a tým možno vytvárať súbory päťminútoviek podľa vlastného uváženia a podľa schopností žiakov v triede. Riešenia v závere publikácie umožňujú kontrolnú spätnú väzbu pri práci v škole alebo pri domácej príprave žiakov.

NÁZEV SOUBORU: Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl.pdf

AUTOR: Adela Jureníková

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 9,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

Všechny informace o produktu Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY