Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl

Interdrought2020.com Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl Image
Hledáte knihu Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Adela Jureníková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pracovný zošit v súlade so vzdelávacími štandardami pre primárne vzdelávanie obsahuje rôzne typy príkladov na precvičenie a upevnenie základných zručností a schopností z matematiky vo štvrtom ročníku základnej školy. Väčšina úloh je vhodná na samostatnú prácu žiakov. Úlohy sa dajú ľubovoľne kombinovať, a tým možno vytvárať súbory päťminútoviek podľa vlastného uváženia a podľa schopností žiakov v triede. Riešenia v závere publikácie umožňujú kontrolnú spätnú väzbu pri práci v škole alebo pri domácej príprave žiakov.

NÁZEV SOUBORU: Päťminútovky z matematiky pre 4. ročník základných škôl.pdf

AUTOR: Adela Jureníková

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pracovný zošit pre štvrtákov. Päťminútovky obsahujú cvičenia z matematiky pre štvrtý ročník základných škôl. Stačí vybrať preberanú tému, list vytrhnúť a deti môžu samostatne počítať. Cvičenia dopĺňa kľúč so správnymi odpoveďami. Pravidelným opakovaním s päťminútovkami bude pre deti matematika hračka!

Všechny informace o produktu Päťminútovky z matematiky pre 2. ročník základných škôl - Adela Jureníková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Päťminútovky z matematiky pre 2. ročník základných škôl - Adela Jureníková.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY