Niečo sa stalo

Interdrought2020.com Niečo sa stalo Image
Trávit čas knihou Niečo sa stalo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Niečo sa stalo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bob Slocum, priemerne úspešný úradník obchodnej firmy, si kladie otázku, čo sa stalo s jeho rodinou, manželkou, so snami aj s túžbami. Narušené medziľudské vzťahy, tápanie v začarovanom kruhu ambícií, morálnych kompromisov a spoločenských tlakov ho nútia myslieť na pôvod a príčinu strácajúcich sa ideálov. Bezvýchodiskovosť situácie pri hľadaní zmyslu života je preňho pri ironickom, typicky hellerovskom humore tragédiou bytia.Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým, ktorí si kladú otázky o zmysle a smerovaní našich životov.

NÁZEV SOUBORU: Niečo sa stalo.pdf

AUTOR: Joseph Heller

ISBN: 9788055634838

VELIKOST SOUBORU: 10,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

No, a čo sa stalo? Len a len to, že Matovič robil politiku a ostatní cirkus. Nič iné. Nadpis tohto príspevku som si požičal od Josepha Hellera. Aj keď moje príspevky zďaleka nedosahujú úroveň jeho cynicko-ľudského, až absurdného humoru. Lenže - aj to, čo sa stalo, má v sebe prvky Hellerovského humoru. Teda, ako pre koho. Nemám pocit, že by sa momentálne Truban ...

Lotyšský nováčik šokuje celú NHL: Také niečo sa stalo naposledy v sezóne 1938/39. 10.02.2020 22:15. Elvis Merzlikins. COLUMBUS - Hviezdami uplynulého týždňa v hokejovej NHL sa stali brankár Columbusu Elvis Merzlikins, krídelník Winnipegu Kyle Connor a brankár Tampy Bay Andrej Vasilevskij.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY