Tváře budoucnosti

Interdrought2020.com Tváře budoucnosti Image
Hledáte knihu Tváře budoucnosti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Představte si, že jste se probudili v budoucnosti. Na stole leží noviny a vy čtete: "Člověk vychovaný mimozemšťany se vrací na rodnou planetu.", "Umíráte? Kupte si orgány živého člověka!", "Cesty časem jsou drsné, ať už se vydáte kamkoli.", "Hledal předválečné technologie. Našel lásku a nenávist.", "Polda versus android versus anděl.", "Vesmír a burza: ideální místa pro konflikt.", "Delfíni promluvili! A tekla u toho krev!" a to zdaleka není všechno… Asi budete nakonec rádi, když zjistíte, že pořád sníte, viďte? Jedenáct českých autorů vám nabízí své vize dnů příštích, jejichž přečtení je – stejně jako sen – zároveň bezpečné i vzrušující… Autoři: Stanislav Ertl, Filip Gotfrid, David Jaroň, Petr Kaufner, Lucie Lukačovičová, Jakub Macek, Ondřej Nečas, Jana Schirlová, David Šenk, Michal Špaček, Miroslav Žamboch. Editor Tomáš Němec.

NÁZEV SOUBORU: Tváře budoucnosti.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072546201

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

167 Kč Tváře budoucnosti | Tomáš Němec . Tváře budoucnosti | Představte si, že jste se probudili v budoucnosti.Na stole leží noviny a vy čtete: * Člověk vychovaný mimozemšťany se vrací na rodnou planetu * umíráte? Kupte si orgány živého člověka! * cesty časem jsou drsné, ať už se vydáte kamkoli * hledal předválečné technologie.

„Podoba lidské tváře bude čím dál více záviset na tom, co daný člověk chce," napsal Kwan. Vědec patří spíše mezi optimisty - už jen proto, že vůbec věří v existenci člověka takhle daleko v budoucnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY