Koncentratívna pohybová terapia v teórii a praxi

Interdrought2020.com Koncentratívna pohybová terapia v teórii a praxi Image
Hledáte knihu Koncentratívna pohybová terapia v teórii a praxi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Veronika Pokorny (editori)? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Koncentratívna pohybová terapia sa v posledných 40 rokoch vyvinula na samostatnú psychoterapeutickú metódu. Ako hlbinne-psychologicky (psychodynamicky) orientovaná psychoterapia spája analytické myslenie a konanie v psychoterapii s intervenciami zameranými na telo za účelom zlepšenia sebavnímania a posilnenia ego-funkcií. Metóda sa používa ako v stacionárnej a polostacionárnej oblasti pri terapii ťažko chorých (psychózy, borderline poruchy, depresie, závislosti, psychosomatózy), tak aj v ambulantnej praxi a tiež v oblasti poradenstva a rastu osobnosti.

NÁZEV SOUBORU: Koncentratívna pohybová terapia v teórii a praxi.pdf

AUTOR: Veronika Pokorny (editori)

ISBN: 8088952107

VELIKOST SOUBORU: 8,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Koncentratívna pohybová terapia v teórii a praxi iba za 10,74 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

302 Kč Koncentratívna pohybová terapia (KPT) v teórii a praxi | Markus Hochgerner,Veronika Pokorny . Koncentratívna pohybová terapia (KPT) v teórii a praxi | ... v psychoterapii s intervenciami zameranými na telo za účelom zlepšenia sebavnímania a posilnenia ego-funkcií.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY