Chladné břehy

Interdrought2020.com Chladné břehy Image
Trávit čas knihou Chladné břehy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Chladné břehy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jedno nemůžete Ilmarovi odepřít – na zloděje je nebývale počestný. S modlitbami k Sestře a Vykupiteli na rtech prchá z nucených prací společně s Markem, chlapcem ovládajícím Slovo.Jenom společně mají šanci uprchnout, ale cesta ke svobodě je dlouhá a skutečnost mnohem složitější, než by si kdy Ilmar pomyslel. Kdyby tušil, do čeho pouští, možná by raději zůstal v pekle železných dolů.Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe.

NÁZEV SOUBORU: Chladné břehy.pdf

AUTOR: Sergej Lukjaněnko

ISBN: 9788073875527

VELIKOST SOUBORU: 6,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe. Autor v něm zavádí své čtenáře na Zemi s poněkud jinými dějinami a tedy i jiným politickým a hospodářským uspořádáním. A nutno říci, že tato alternativa rozhodně není nezajímavá.

Chladné břehy jsou knihou určenou především trpělivým a zkušeným čtenářům. Pro správné pochopení nenápadných detailů a narážek a odhalení všech skrytých významů nejspíš nebude stačit jediné přečtení. Kdo si však dá tu práci, aby rozpletl všechny nitě vícevrstevného příběhu, bude odměněn skutečně ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY