Na krídlach duše

Interdrought2020.com Na krídlach duše Image
Trávit čas knihou Na krídlach duše! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Na krídlach duše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Skutočný príbeh o tyranovi a zakázanej láske, ktorá dokáže všetko zmeniť!Strhujúci skutočný príbeh psychicky týranej a ponižovanej ženy, ktorá svojho manžela milovala napriek tomu, ako veľmi jej ubližoval. Neprestajne mu odpúšťala, a zároveň sa ho bála – až kým neprišla na to, že hoci nedokáže zmeniť jeho, dokáže zmeniť seba...Michaela sa ako sedemnásťročná tínedžerka v kúpeľoch bláznivo zaľúbi do Tibora, ktorý ju očarí nielen výzorom, ale aj galantným správaním. Je to láska na prvý pohľad a zdá sa, že ich šťastiu nič nestojí v ceste. Spoznala však Tibora dokonale? Krátko po svadbe jej totiž ukáže pravú tvár – z princa sa stáva tyran a z rozprávky horor! Podarí sa Michaele nazbierať odvahu a ochrániť seba i svoje deti pred psychopatom? Do jej života náhle vstúpi nová láska – nečakaná, spaľujúca, zakázaná. Láska k mladému františkánovi Petrovi. Má ich vzťah šancu? Dokáže sa Michaela konečne odpútať od Tibora a postaviť na vlastné nohy?

NÁZEV SOUBORU: Na krídlach duše.pdf

AUTOR: Noro Ölvecký

ISBN: 9788081640131

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Na krídlach duše (Noro Ölvecký) [SK](Noro Ölvecký) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY