Podnik a podnikanie (Prvý zväzok)

Interdrought2020.com Podnik a podnikanie (Prvý zväzok) Image
Hledáte knihu Podnik a podnikanie (Prvý zväzok)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Štefan Kassay? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha je určená širokému okruhu odborných čitateľov. Uľahčí štúdium zložitej problematiky účastníkom postgraduálneho štúdia a rekvalifikačných kurzov. doktorandom a študentom iných foriem vyššieho vzdelávania. Kniha vytvára mostík medzi teóriou a praxou a je využiteľná pre vlastníkov podnikov. akcionárov. vrcholných a stredných manažérov. Je užitočná pre odborníkov v rozličných oblastiach. pretože jej zjednocujúcim aspektom je riadenie ako disciplína univerzálneho významu.

NÁZEV SOUBORU: Podnik a podnikanie (Prvý zväzok).pdf

AUTOR: Štefan Kassay

ISBN: 9788022407755

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Popis. Kniha Podnik a podnikanie. Prvý zväzok.: Kniha je určená širokému okruhu odborných čitateľov. Uľahčí štúdium zložitej problematiky účastníkom postgraduálneho štúdia a rekvalifikačných kurzov. doktorandom a študentom iných foriem vyššieho vzdelávania.

Kniha Podnik a podnikanie. Prvý zväzok.: Kniha je určená širokému okruhu odborných čitateľov. Uľahčí štúdium zložitej problematiky účastníkom postgraduálneho štúdia a rekvalifikačných kurzov. doktorandom a študentom iných foriem vyššieho vzdelávania.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY