Odkyselení těla

Interdrought2020.com Odkyselení těla Image
Trávit čas knihou Odkyselení těla! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Odkyselení těla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těleNávod jak vyplavit škodlivé kyselinyRovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také nejrůznějším projevům stárnutí.Přitom všechny tyto nemoci jsou jen vnějšími projevy překyselení. Jakmile z těla vyplavíte škodlivé látky, potíže zmizí samy od sebe.

NÁZEV SOUBORU: Odkyselení těla.pdf

AUTOR: Patrizia Pfisterová

ISBN: 9788081110412

VELIKOST SOUBORU: 7,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Překyselení těla: Překyselení organizmu je způsobeno zejména nevhodnou životosprávou. Nápravou je správná skladba stravy, včetně zařazení bylinných čajů. Kdy pít bylinný čaj Odkyselení + imunita: Bylinný čaj Dr. Popova Odkyselení a imunita obsahuje pampelišku, ...

Vážené dámy, již delší dobu zjišťuji, že originální Tepperweinova směs se prostě vypařila a není k sehnání.. Chci se s vámi podělit o následující zkušenost. Naposledy jsem ji kupovala někdy v dubnu tohoto rokuv e-shopu na stránkách www.naprameni.cz a to tuším, že 250 gramů za 280Kč.. Z tohoto e-shopu ale Tepperweinova směs prostě zmizela!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY