Dotyk múzy

Interdrought2020.com Dotyk múzy Image
Trávit čas knihou Dotyk múzy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dotyk múzy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Veronika Valettiová, šerifka v malom mestečku Julliette, spozná v nezodpovednom vodičovi, ktorého zastaví kvôli prekročeniu rýchlosti, známeho dramatika Alexandra Summerfielda. Jeho arogantné správanie ju pobúri, takže reaguje prísnejšie než obvykle, netušiac, že Alex sa stane počas letných mesiacov jej susedom. Alex hľadá v pokojnom vidieckom prostredí inšpiráciu, aby dokončil scenár novej divadelnej hry, kedže termín jeho odovzdania sa neúprosne blíži. Temperamentná Ronnie nielenže zaujme jeho pozornosť, ale nečakane sa stane jeho múzou. Ako to už v živote býva, ešte nemajú vyhraté...

NÁZEV SOUBORU: Dotyk múzy.pdf

AUTOR: Ann Patrick

ISBN: 8080493790

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Babinet.cz: Dnes již legendární portál pro ženy. Magazín plný článků i moderované diskuse. Recepty. Soutěže, výhry, slevy, dárky. Móda a dovolená. Testy výrobků. Presvědčte se samy hned!

Obrazy Tomka Sętowskiego znajdują się w wielu znaczących kolekcjach prywatnych, jak również i muzealnych (m.in. Muzeum Morskie w Gdańsku, Muzeum Sztuki Fantastycznej we Francji).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY