To byl můj život?? 1

Interdrought2020.com To byl můj život?? 1 Image
Trávit čas knihou To byl můj život?? 1! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu To byl můj život?? 1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Třetí z autorových autobiografických románů se ohlíží za 77 lety autorova života. Na rozdíl od předchozích "memoárománů" tato kniha neponechává žádný prostor fabulaci. Kohout se v ní znovu vrací k 50. a 60. letům, k pražskému jaru, Chartě 77 a letům disentu nově pak k letům nechtěné emigrace, hektické době listopadu a prosince 1989 i k letům následujícím. Nový pohled na jeho osudy v letech 1968 - 1989 mu přitom poskytlo studium rozsáhlého svazku, který na něj vedla StB.

NÁZEV SOUBORU: To byl můj život?? 1.pdf

AUTOR: Pavel Kohout

ISBN: 8071857173

VELIKOST SOUBORU: 5,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Blíží se mi čtyřicítka a svůj život jsem utopila v alkoholu. Nepiju, ale můj první partner byl alkoholik a když jsem se ho po dlouhých letech konečně zbavila, provdala jsem se za druhého. Můj muž vypadá o deset let starší, je mu čtyřicet a přepije hlad, chtíč, dokáže sedět v mrazu v garáži a pít pivo.

Téma Můj život 1 popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY