Ozdobné balení dárků 1. díl

Interdrought2020.com Ozdobné balení dárků 1. díl Image
Trávit čas knihou Ozdobné balení dárků 1. díl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ozdobné balení dárků 1. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Celobarevná, překrásně graficky zpracovaná publikace Ozdobné balení dárků plná originálních nápadů autorky Radky Křivánkové jak ozdobně, ale i vtipně lze zabalit téměř každý dárek.Obsahuje na 50 nejrůznějších druhů dárkového balení pro ženy, muže, děti a různé slavnostní příležitosti, které v průběhu roku nastanou. Naleznete zde např. dárek ve tvaru kravaty, dárek vypadající jako zavinovačka pro miminko, dárkové balení v podobě ženicha a nevěsty a spoustu dalších. Pracovní postupy jsou doprovázeny podrobnými nákresy, vždy s vyobrazením hotového dárku. Autorka Radka Křivánková je zapsána do Guinessovy knihy rekordů za nejmenší a největší zabalený dárek.

NÁZEV SOUBORU: Ozdobné balení dárků 1. díl.pdf

AUTOR: Radka Křivánková

ISBN: 9788086783475

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ozdobné balení dárků 1. díl - Radka Křivánková . Celobarevná, překrásně graficky zpracovaná publikace Ozdobné balení dárků plná originálních nápadů autorky Radky Křivánkové jak ozdobně, ale i vtipně lze zabalit téměř každý dárek. Obsahuje na 50 nej...

Kniha „Ozdobné balení dárků - 4.díl" volně navazuje na úspěšné předchozí knihy z dílny Radky Křivánkové. Tato kniha je nejobsáhlejší a najdete v ní téměř sto zcela nových nápadů rozdělených do pěti kapitol.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY