Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení

Interdrought2020.com Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení Image
Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kristýna Krahulcová. Přečtěte si s námi knihu Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení na interdrought2020.com
Publikace se ve třech navzájem provázaných částech (teoretické, metodické, empirické) zabývá problematikou dramaterapie u osob se závislostí na detoxikačním oddělení. Zaměřuje se na na pojem závislost a na vymezení jejích typů, předkládá výčet drog, se kterými se autorský tým v rámci své dramaterapeutické praxe na detoxikačním oddělení setkal. V metodické části je popsána vlastní navržená metodika práce pro osoby se závislostí léčících se na detoxikačním oddělení a využití dramaterapie jako doplňkové terapie ke klasické léčbě. Empirická část publikace prezentuje tři výzkumné studie, realizované ve Středisku sekundární prevence a léčby závislostí Vojenské nemocnice v Olomouci. Jedná se o první dlouhodobý výzkum pro ověření navržené metodiky dramaterapie u klientů se závislostí.

NÁZEV SOUBORU: Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení.pdf

AUTOR: Kristýna Krahulcová

ISBN: 9788024452753

VELIKOST SOUBORU: 10,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru

Všechny informace o produktu Kniha Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Využití dramaterapie na detoxikačním oddělení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY