Dotek bouře

Interdrought2020.com Dotek bouře Image
Trávit čas knihou Dotek bouře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dotek bouře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Princezna Meredith, dědička Temného trůnu, ještě před pár měsíci pracovala jako soukromé očko v Los Angeles. Její teta, královna Vzduchu a Temnoty, jí nabídla svůj trůn za podmínky, že počne dítě dřív než její bratranec Cel. Závod o stvoření nového života je však zároveň bojem o holý život. Zatímco se Merry snaží otěhotnět s královskými strážci, ve faeských kopcích se probouzí zapomenutá magie, která nejenže posiluje schopnosti jejích milenců, ale mění i celou Říši kouzel. Nyní přibyl v Merryině loži Mistrál, vládce bouří. I královna Andais musí ovládnout svůj vztek a žárlivost, protože nový kapitán její stráže probudil s Merry nejen mrtvé zahrady, ale i tu nejtemnější magii, jíž se nemůže postavit nikdo, dokonce ani Mereditini nejsilnější a nejmilejší: Doyle a Frost. Pokud Merry dokáže získat kontrolu nad prastarou magií, kterou fae kdysi ovládali, může to znamenat naději pro ni a její vládu nad Říší.

NÁZEV SOUBORU: Dotek bouře.pdf

AUTOR: Laurell K. Hamiltonová

ISBN: 9788074252464

VELIKOST SOUBORU: 6,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dotek bouře. Hamilton, Laurell K. Vydání: Epocha 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 77581. Pátá kniha eroticko-kriminální fantasy řady americké autorky o Merry Gentryové, princezně, soukromé vyšetřovatelce a postelové přebornici. Ta se vehementně snaží počít královského potomka a přitom stihne i probudit temnou ...

Všechny informace o produktu Kniha Dotek bouře - Laurell K. Hamiltonová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dotek bouře - Laurell K. Hamiltonová.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY