Obchodní konverzace v angličtině

Interdrought2020.com Obchodní konverzace v angličtině Image
Trávit čas knihou Obchodní konverzace v angličtině! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Obchodní konverzace v angličtině a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Společenská setkání a události hrají v obchodě důležitou roli. Úspěch obchodního jednání může záviset na tom, jak se představíte a přivítáte hosta, nebo jak se zachováte na obchodním večírku. Cílem této publikace je naučit mírně pokročilé uživatele AJ nejdůležitějším pravidlům anglické společenské konverzace v obchodním prostředí. Naučíte se, jak představit sebe a své kolegy, navázat kontakt s obchodním partnerem, domluvit si schůzku a vypořádat se s nedorozuměním. Každá ze šesti kapitol obsahuje: - rozsáhlou slovní zásobu, včetně užitečných výrazů a frází - praktická cvičení - tipy pro efektivní ústní projev v angličtině - závěrečné opakování Na přiloženém audio CD najdete ukázky společenských dialogů z obchodního prostředí, které poslouží jako šablony či osnova pro přípravu vlastních rozhovorů. Vzhledem k tomu, že je kniha doplněna klíčem ke cvičením a přepisem všech audionahrávek, je ideální příručkou pro samouky. Lze ji také využít při výuce v konverzačních kurzech nebo kurzech obchodní angličtiny.

NÁZEV SOUBORU: Obchodní konverzace v angličtině.pdf

AUTOR: David King

ISBN: 9788025120590

VELIKOST SOUBORU: 1,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Obchodní konverzace v angličtině v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

BUSINESS 06: Jak telefonovat v angličtině (2) Druhá část hlavní kapitoly šesté lekce našeho kurzu obchodní angličtiny, která se věnuje telefonování. V této sekci si zmíníme další užitečné tipy spojené s telefonováním.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY