Za Římem

Interdrought2020.com Za Římem Image
Hledáte knihu Za Římem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Tomislav Petr? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Patnáct let pobýval autor této knížky v Římě a o víkendech a svátcích se povětšinou toulal s manželkou a přáteli po Apeninách a v okolí Říma. Prošlia poznali Apeniny snad lépe než většina Římanů. Hledali nekropole Etrusků, národa který byl pohlcen římskou říší a dodnes patří k nejtajemnějšímu etniku na světě. Navštívili mnoho historických měst provincií Lazio, Umbrie, Toskánska a dalších. Knížka přináší zajímavé epizody a fakta a inspiruje k návštěvě velmi podmanivého kraje.

NÁZEV SOUBORU: Za Římem.pdf

AUTOR: Tomislav Petr

ISBN: 9788087079577

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Věčné město se nenechá rozhodit ani koronavirem. Basketbalový pár Tomáš Kyzlink a Karolína Elhotová však dal před Římem přednost Česku. Z Itálie vážně zasažené pandemií se vrátil do vlasti a v domácí izolaci se těší na prvního potomka. Termín porodu má česká reprezentantka v polovině května.

Kupte knihu Za Římem (Tomislav Petr) s 9 % zľavou za 7.33 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY